Ichiraku ramen X3
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ichiraku ramen X3

Forum o Naruto anime a vlastně celkově o Japonsku ^^
 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Gaia online

Goto down 
AutorZpráva
Kaguya Michiru
Hokage
Kaguya Michiru


Female Poeet p?íspivku : 105
Age : 30
Zbraň : Rasengan
Armor : Naruto's clothes
Helmet : Konoha headband
Registration date : 02. 03. 07

Gaia online Empty
PříspěvekPředmět: Gaia online   Gaia online Icon_minitimeMon Jun 18, 2007 11:52 am

Gaia online je RPG online hra v korejském stylu... má plno vymožeností... můžete svojí postavu oblékat, udělat jí nový účes, bavit se s kamarádama, chytat ryby, třást se stromamama ve městech, můžete si udělat svůj vlastní baráček atd... je tam také aréna, kde můžete ohodnotit práce ostatních...za každé hodnocení získáte zlaťáky... za zlaťáky si můžete koupit další a další věci ^^ Navíc tam je ještě fórum, kde se můžete představit a nahrabat tam další a další zlaťáky... dále můžete komentovat ostatní členy na jejich profilech...za to také dostáváte zlaťáky... stejně tak, když vyměníte chycené ryby v jednom z obchůdků ^^

U Gaia online se zasmějete... je to velmi dobře udělaná onlinovka... moc moc se mi líbí... hraj jí každý den a nemůžu říct, že by se mi tam nelíbilo ^^ moc vám jí doporučuji...

www.gaiaonline.com<- toho je odkaz na Gaia online, kde se můžete zaregistrovat ^^ a nakonec jak tam asi vypadám já??

Gaia online Atsnka
Návrat nahoru Goto down
http://kaguya.michiru.sblog.cz
 
Gaia online
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Naruto online videa

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Ichiraku ramen X3 :: Oto-
Přejdi na: